امکانات و تعرفه های پیامک رسان سیبا

پایه

 

اقتصادی

500 پیامک هدیه

پیشرفته

1000 پیامک هدیه

نمایندگی

1000 پیامک هدیه
امکانات اولیه
پایه
اقتصادی
پیشرفته
نمایندگی
ارسال پیامک تکی

متن خود را تایپ و شماره گیرنده را مشخص کنید، سپس کافیست گزینه ارسال را انتخاب نمایید، طی چند ثانیه پیامک شما رسیده است.

ارسال پیامک انبوه

بانک شماره های خود را به صورت دستی، فایل اکسل یا تکست بارگذاری کنید و پس از تایپ متن پیامک و انتخاب گزینه ارسال، پیامک شما به دست مخاطبان رسیده است.

ارسال از سیم کارت

با استفاده از این امکان میتوانید پیامک های خود را به راحتی از طریق خطوط سیم کارت موجود در سامانه ارسال نمایید و مطمئن باشید که تمامی پیامک های ارسالی به دست مخاطبین شما، حتی کسانی که پیامک تبلیغاتی را مسدود کرده اند خواهد رسید.

ارسال از خطوط خدماتی برای ارسال به بلک لیست

با استفاده از این امکان میتوانید پیامک های خود را به راحتی از طریق خطوط خدماتی و رند موجود در سامانه ارسال نمایید و مطمئن باشید که تمامی پیامک های ارسالی به دست مخاطبین شما، حتی کسانی که پیامک تبلیغاتی را مسدود کرده اند خواهد رسید.

ارسال پیامک صوتی

فایل صوتی خود را بارگذاری کنید و شماره گیرنده را مشخص کنید، سپس کافیست گزینه ارسال را انتخاب نمایید، طی چند ثانیه با شماره گیرنده تماس گرفته می شود.

جذب مشتری
ارسال بر اساس محله، منطقه و شهر

محله، منطقه یا حتی شهر مورد نظر خود را انتخاب و متن پیامک را تایپ کنید، سپس تعدادی که میخواهید ارسال گردد را مشخص کنید و طی چند ثانیه پیامک خود را به بانک شماره هدف ارسال کنید.

ارسال بر اساس بانک شماره های اختصاصی، اصناف و مشاغل

صنف یا شغل مورد نظر خود را انتخاب و متن پیامک را تایپ کنید، سپس تعدادی که میخواهید ارسال گردد را مشخص کنید و طی چند ثانیه پیامک خود را به بانک شماره هدف ارسال کنید.

ارسال از فایل

شما می توانید تمام شماره های مخاطبین خود را در یک فایل متنی یا اکسل ذخیره کنید و سپس متن پیامک خود را به تمامی شماره های داخل فایل خود ارسال کنید.

ارسال از روی نقشه (همراه اول و ایرانسل)

با استفاده از این امکان می توانید پس از انتخاب شهر به راحتی منطقه مورد نظرتان را از روی نقشه انتخاب کنید و به مشترکین همراه اول و ایرانسل آن منطقه به تعداد موردنظرتان پیامک ارسال نمایید.

ارسال بر اساس سن و جنسیت

این سرویس مختص شماره های دائمی و اعتباری همراه اول می باشد و دارای امکانات زیر است:

 • انتخاب استان و شهر هدف
 • انتخاب شماره های دائمی یا اعتباری
 • انتخاب پیش شماره، اولین و آخرین شماره
 • مرتب سازی شماره های انتخابی بر اساس حروف الفبا
 • انتخاب بازه سنی از سال ** تا سال **
 • قابلیت انتخاب جنسیت (مرد و زن).
ارسال بر اساس لحظه حضور (BTS)

با استفاده از این امکان می توانید به موبایل های حاضر در دکل های ایرانسل منطقه مورد نظر خود بر اساس شعاع اطراف دکل پیام های تبلیغاتی خود را ارسال نمایید، برخی از نکات ارسال از طریق دکل ایرانسل به شرح زیر است:

 • حداقل تعداد ارسال 10 هزار پیامک در هر منطقه میباشد.
 • شماره های هر دکل به صورت میانگین بین 15 روز تا 2 هفته آپدیت و به روز رسانی می گردند.
 • از آنجایی که اطلاعات خطوط بین ساعت 12 شب تا 2 نیمه شب آپدیت میشود بنابراین قریب به اتفاق خطوط مربوط به ساکنین منطقه می باشد.
 • ارسال از این طریق دارای گزارش ارسال نمی باشد .
 • ارسال از این طریق فقط به خطوط روشن ارسال شده و هیچ ارسال نشده ای ندارد بنابراین هیچ گونه هزینه ای عودت داده نخواهد شد
ارسال به ایمیل (ایمیل مارکتینگ)

با استفاده از این امکان می توانید از طریق ایمیل اختصاصی اقدام به ارسال پیام (متنی یا گرافیکی) به صورت تکی یا انبوه برای مخاطبین خود نمایید.

نگهداری مشتری
دفترچه تلفن

دفترچه تلفن به شما امکان ثبت شماره تماس به همراه مشخصات کامل (اختیاری) را می دهد، تا به سادگی و در هر زمانی اطلاع رسانی های خود را به لیست شماره خود ارسال کنید.

افزودن سریع مخاطب داخل دفترچه تلفن

با استفاده از این امکان می توانید به صورت تکی یا گروهی شماره تلفن های خود را در دفترچه تلفن ثبت نمایید.

گروه بندی دفترچه تلفن

با گروه بندی دفترچه تلفن خود می توانید لیست شماره های خود را مدیریت کنید و بر اساس موضوع، شماره های خود را دسته بندی کنید.

ارسال پیامک به دفترچه تلفن

ارسال پیامک به دفترچه تلفن، دسترسی ارسال پیامک در لحظه را به مشترکین انتخابی شما یا گروهی خاص از مشترکین شما را در اختیارتان می گذارد.

ارسال هوشمند پیامک به دفترچه تلفن

به کمک این سرویس، امکان استفاده از نام، نام خانوادگی و دیگر مشخصات افراد مشترک دفترچه تلفن شما، در متن پیامک ارسالی خواهد بود.

پیامک مناسبت و یادآور پیامکی

روز تولد، سالگرد ازدواج و.. مخاطبین خود را تنظیم می کنید و بر اساس هر مناسبت، متن پیامک ارسالی را درج می کنید، سامانه به صورت خودکار متون را بر اساس مناسبت ها برای مشترکین شما ارسال می کند.

پاسخ خودکار بر اساس پیامک دریافتی

زمانی که مخاطب یک پیامک به خط شما ارسال کند، به صورت خودکار پیامکی که شما تنظیم کرده اید، ارسال خواهد شد.

مثال: هنگامی که مشتری عدد 1 را به شماره 10009020 ارسال کند، اطلاعات حساب و تماس با ما ارسال خواهد شد.

یادآوری زماندار

با تنظیم یادآور زماندار، پیامک همانند آلارم موبایل عمل کرده و امکان تکرار یادآوری یکبار، روزانه، هفتگی، ماهانه و سالانه در ساعت خاصی به همراه تکرار پس از چند دقیقه و ساعت و غیر فعال سازی از طریق تلفن همراه را امکان پذیر می کند.

مثال: مثال: برای یادآوری پرداخت اجاره، پیامکی هر ماه ساعت 8 صبح به مدیر مالی ما ارسال می گردد.

پیامک سر رسید

با استفاده از سرویس پیامک سر رسید، امکان تنظیم پیامکی با تکرار ارسال پس از تعداد روز، هفته، ماه و سال مورد نظر خود را به همراه تنظیم تاریخ خاتمه ارسال و ساعت ارسال را خواهید داشت.

مثال: برای یادآوری پرداخت اجاره، پیامکی هر ماه ساعت 8 صبح به مدیر مالی ما ارسال می گردد.

گنجینه پیامک

گنجینه پیامک، مجموعه ای کامل از متون پیامکی موضوعی برای تبریک اعیاد، شهادت، تسلیت و... را در اختیار شما می گذارد.

تعامل با مشتری
ارسال زمان بندی

با استفاده از این امکان می توانید ارسال های زمان دار خود را در بازه زمانی یکباره، روزانه، هفتگی، ماهانه و سالانه انجام دهید.

ارسال نظیر به نظیر

با استفاده از این امکان قادر خواهید بود به صورت دستی یا از طریق بارگذاری فایل اکسل به صورت هوشمند متن ارسالی را برای هر شماره موبایل شخصی سازی نمایید.

به عنوان مثال فرض کنید مایل هستید که 100 پیامک با اسامی و اعتبار هر یک از کاربران خود را برای آنها توسط پیامک به صورت زیر ارسال نمایید :

 • آقای مهدی امامی اعتبار شما 12300 ریال می باشد.
 • خانم مریم اسدی اعتبار شما 245600 ریال می باشد.
برگزاری نظرسنجی پیامکی

با استفاده از امکان نظرسنجی می توانید یک سوال مطرح کرده و برای این سوال چندین گزینه متفاوت ایجاد نمایید، این سرویس امکانات زیر را نیز در اختیار شما می گذارد:

 • از طریق این بخش میتوانید یک سوال مطرح کرده و برای این سوال چندین گزینه ایجاد نمایید.
 • هر گزینه میتواند شامل عنوان و کلیدواژه باشد ، مخاطبین پس از ارسال کلیدواژه به شماره مورد نظر در نظر سنجی شرکت می کنند.
 • برای پاسخ ها میتوانید گزینه های انتخابی توسط مخاطبین را به تفکیک مشاهده و گزارش گیری نمایید.
 • گزارش نظرسنجی را می توانید بر روی انواع نمودار (شامل میله ای، دایره ای، خطی، رادار، هرمی) مشاهده، تحلیل و بررسی نمایید.
برگزاری مسابقه پیامکی

با استفاده از این امکان میتوانید یک یا چند مسابقه پیامکی راه اندازی کرده ، برای هر مسابقه چندین سوال در نظر بگیرید.

هنگامی که کاربر کلید واژه ی مشخص شده توسط شما را ارسال می کند مسابقه شروع شده و سوالات به ترتیب برای کاربر ارسال می کند.

در انتها سیستم به صورت خودکار امتیاز پاسخ ها را جمع بندی کرده و امتیاز مخاطب را برآورده و ارسال می کند.

پاسخگوی خودکار (منشی پیامکی)

با استفاده از این امکان می توانید کلماتی کلیدی را به صورت دستی یا از طریق فایل اکسل در سامانه ثبت کنید و به ازاء هر کلمه کلیدی، یک متن پاسخ نیز تعریف کنید، به محض ارسال کلمه کلیدی توسط کاربر، پاسخ مناسب برای ایشان ارسال خواهد شد.

مثال :اگر بخواهید اطلاعات تماس شما به صورت خودکار و از طریق پیامک برای مشتریان ارسال شود، کلمه ساعت کاری را به عنوان کلمه کلیدی و اطلاعات آدرس و تلفن خود را به عنوان متن پاسخ ثبت می کنید. به محض ارسال کلمه ساعت کاری به شماره اختصاصی شما، اطلاعات تماس برای ایشان ارسال خواهد شد.
نوبت دهی

به کمک این ابزار از پاسخگویی، جستجو، مرتب کردن و ثبت نوبت ها در دفتر بی نیاز خواهید شد. کافی است ساعات و روزهای آزاد خود و همچنین فاصله زمانی بین هر نوبت را در سیستم ثبت کنید. مثلا شنبه تا چهارشنبه از ساعت 16 الی 20 و هر نوبت 30 دقیقه. اکنون سیستم بطور خودکار برای هر پیامی که با کلید واژه تعریف شده از سوی شما مواجه شود، یک نوبت (تصادفی یا ترتیبی) به مخاطب اختصاص خواهد داد. همچنین در صورت فعال کردن پیامک تایید، سیستم بعد از اعلام نوبت با ارسال پیامی دیگر از مخاطب می خواهد که نوبت اختصاص داده شده را تایید کند. در صورت تایید، نوبت وی ثبت می گردد و در غیر این صورت فسخ می گردد.

صندوق انتقادات و پیشنهادات

با استفاده از این امکان می توانید برای شرکت یا فروشگاه خود صندوق انتقادات و پیشنهادات ایجاد و پیام های دریافتی از سمت کاربران را مشاهده نمایید.

گزارشات
گزارش پیامک های ارسالی

پس از ارسال پیامک به صورت تکی یا انبوه، گزارش پیامک های ارسالی خود را شامل شماره تماس و وضعیت پیامک (ارسال شده، لیست سیاه مخابراتی، رسیده به گوشی) خواهید داشت. همچنین می توانید از این لیست خروجی فایل اکسل تهیه نمایید. همچنین امکان جستجو در این گزارش وجود دارد.

لیست پیام های دریافتی

پس از دریافت پیامک در سامانه، گزارش پیامک های دریافتی خود را شامل شماره تماس و متن پیامک خواهید داشت. همچنین می توانید از این لیست خروجی فایل اکسل تهیه نمایید. همچنین امکان جستجو در این گزارش وجود دارد.

پاسخ به پیام های دریافتی

پس از دریافت پیامک در سامانه و ارسال پاسخ خودکار به آن، گزارش پیامک های ارسالی توسط پاسخ خودکار شامل شماره تماس و متن پیامک را خواهید داشت. همچنین می توانید از این لیست خروجی فایل اکسل تهیه نمایید. همچنین امکان جستجو در این گزارش وجود دارد.

وب سرویس و API
دسترسی کامل به وب سرویس

وب سرویس پیامک رسان سیبا امکان مدیریت، ارسال و دریافت پیامک را از طریق وب سایت و نرم افزار های اختصاصی فراهم می کند.

نمونه کد

جهت سهولت در استفاده از وب سرویس، نمونه کدهای زبان های برنامه نویسی و سیستم های مدیریت محتوای آماده و پرکاربرد به صورت دسته بندی وجود دارد.

مستندات وب سرویس

مستندات وب سرویس پیامک رسان سیبا به همراه نمونه کدهای برنامه نویسی به شما کمک می کند تا بر اساس متد مورد نظر از پارامتر های مورد نیاز به همراه مقادیر بازگشتی مطلع شوید.

آزمایشگاه افزونه پیامکی

اگر از سیستم های مدیریت محتوای محبوبی (همانند وردپرس، جوملا، پرستاشاپ، اپن کارت، مجنتو، whmcs و...) برای وب سایت و فروشگاه اینترنتی خود استفاده می کنید، افزونه های پیامک رسان سیبا با بیش از 15 افزونه و ماژول به شما کمک می کند تا طی چند دقیقه وب سایت خود را به پیامک رسان مجهز کنید.

وب سرویس خدماتی

با استفاده از این سرویس، امکان استفاده از خطوط خدماتی اشتراکی پیامک رسان سیبا (ارسال به کسانی که پیامک تبلیغاتی خود را مسدود کرده اند) را برای ارسال هایی وب سرویس خواهید داشت.

تنظیمات و پشتیبانی
ایجاد همکار

توسط این سرویس، می توانید همکاران یا کارمندانی را درج کرده و برای هر کدام از آن ها دسترسی به بخش های مختلف سامانه را مشخص کنید، همچنین برای هر کاربر می توانید میزان موجودی (اعتبار ارسال پیامک)، ایشان را به صورت کامل مدیریت نمایید.

لیست کاربران

شما می توانید لیست تمام کاربرانی که پنل پیامکی خود را از شما خریداری کرده اند را مشاهده نمایید. همچنین می توانید شارژ کاربران را مدیریت نمایید یا امکان ارسال پیامک به کاربران خود را داشته باشید.

قیمت گذاری تعرفه ارسال پیامک

توسط این امکان می توانید برای کاربران و نمایندگان خود تعرفه پیامک به دلخواه تعیین نمایید.

قیمت گذاری خطوط

توسط این امکان می توانید برای کاربران و نمایندگان خود تعرفه خطوط و شماره پیامک به دلخواه تعیین نمایید

تنظیمات بسته

توسط این امکان می توانید برای کاربران و نمایندگان خود بسته های پیامک به همراه تعرفه و میزان تخفیف دلخواه تعیین نمایید

درج خبر

توسط این امکان می توانید برای کاربران و نمایندگان خود اطلاعیه یا اخبار مورد نظر را ثبت نمایید تا در پنل آن ها نمایش داده شود.

ایجاد بانک اختصاصی شماره های مشاغل

توسط این امکان می توانید برای لیست شماره تلفن های همراهی که در اختیار دارید به صورت اختصاصی و بر اساس مشاغل مختلف، بانک شماره تلفن های همراه ایجاد و ثبت نمایید.

پشتیبانی تلفنی، آنلاین و تیکتینگ

تیم پشتیبانی پیامک رسان سیبا برای آموزش و پاسخگویی به سوالات و مشکلات شما، روز های شنبه الی چهارشنبه از ساعت 9 الی 19 و روز های پنجشنبه از ساعت 9 الی 15 پاسخگوی تماس تلفنی شما می باشد.

همچنین در ساعاتی که پشتیبانی تلفنی غیر فعال است امکان درج تیکت و ارسال ایمیل امکان پذیر است و تیم پشتیبانی متعهد خواهد بود تا در کوتاه ترین زمان ممکن پاسخگوی شما باشد.

راهنمای فارسی سامانه

برای استفاده راحت تر از سامانه، راهنمای آنلاین مرحله به مرحله استفاده از تمامی سرویس های سامانه در اختیار شما خواهد بود.

شارژ آنلاین سامانه

برای ارسال پیام کوتاه خود در هر زمان و مکانی امکان پرداخت آنلاین و خرید اعتبار پیامکی را با استفاده از کارت های شبکه شتاب دارا هستید.

تراکنش های مالی (ریز جزئیات هزینه ها)

سرویس تراکنش های مالی به شما کمک می کند تا در جریان ریز جزئیات شارژ آنلاین و آفلاین، خرید خط، پیامک های ارسالی و هزینه آن و.... باشید.

کنترل پنل از روی موبایل

سرویس ارسال از موبایل، امکان مدیریت و ارسال پیامک را با استفاده از موبایل و ارسال پیامک دستوری از طریق تلفن همراه شما را در اختیارتان می گذارد.

انتقال پیامک به موبایل

سرویس انتقال پیامک، پیامک های دریافتی شما را به شماره موبایل، ایمیل یا URL مورد نظر شما ارسال می کند.

پیام های پیش فرض

با استفاده از این امکان شما می توانید متن پیامک هایی مانند آدرس یا ساعت کاری که همیشه ارسال میکنید را به صورت پیش فرض ذخیره کنید تا در زمان ارسال نیاز به تایپ مجدد آن نداشته باشید.

خطوط عمومی و اختصاصی
امکان ارسال از شماره های رند 5,6,7 رقمی ارسال انبوه

برای ارسال پیامک چندین خط 1000 و 5000 رند در اختیار شما قرار میگیرد تا بدون خرید خطوط کوتاه، بتوانید ارسال های خود را از خطوطی با تعداد ارقام کم و رند انجام دهید.

استفاده از خطوط خدماتی برای ارسال به بلک لیست

توسط خطوط خدماتی می توانید برایآن دسته از مخاطبینی که پیامک های تبلیغاتی خود را مسدود کرده اند نیز پیامک ارسال نمایید.

شماره اختصاصی 14 رقمی رایگان

یک شماره اختصاصی 14 رقمی (غیر انتخابی) به صورت رایگان جهت ارسال و دریافت پیامک در اختیار شما قرار میگیرد.

خرید آنلاین خط اختصاصی دلخواه

شما میتواند به صورت آنلاین از بین اپراتورهای 1000، 2000، 3000 و 5000 اقدام به خرید خط اختصاصی با تعداد ارقام مورد نظر خود نمایید.

درخواست خط خدماتی برای شماره های اختصاصی

این امکان را دارید تا بر روی خط اختصاصی خود درخواست دهید تا خط شما هم خدماتی شود.

اتصال به نرم افزار حسابداری سیبا
قیمت سامانه
180 هزار تومان
380 هزار تومان
480 هزار تومان
780 هزار تومان
امکانات اختصاصی پیامک رسان سیبا
پیامک با نام و مشخصات مشتریان

با استفاده از این امکان می توانید پیام های تبلیغاتی و اطلاع رسانی به صورت تکی یا انبوه با نام و مشخصات مشتری برای مشتریان خود ارسال نمایید.

مثال: جناب آقای علی محمدی فروش ویژه محصولات به مناسبت سال جدید آغاز شد.

پیامک مانده حساب مشتریان

با استفاده از این امکان می توانید در زمان های دلخواه و به صورت اتومات مانده حساب مشتریان را برای آن ها پیامک نمایید.

مثال: جناب آقای علی محمدی مانده حساب شما 275/000 تومان می باشد، لطفا نسبت به تسویه آن اقدام نمایید.

پیامک تبریک تولد مشتریان

با استفاده از این امکان می توانید به صورت اتومات سالگرد تولد مشتریان خود را به آن ها تبریک و یا آفرهای خاصی به آن ها اهدا کنید.

مثال: علیرضا موسوی عزیز تولدتان را صمیمانه تبریک می گوییم. فروشگاه هوشمند

پیامک در زمان ایجاد اشتراک

با استفاده از این امکان می توانید برای مشترکین خود در زمان ایجاد اشتراک پیامک عضویت و خوش آمدگویی ارسال نمایید.

مثال: مشتری گرامی جناب آقای مسلم رحیمی از حسن انتخاب شما متشکریم
کد اشتراک شما: 1814
رستوران صفایی

پیامک در زمان صدور پیش فاکتور

با استفاده از این امکان می توانید به صورت اتومات در زمان صدور پیش فاکتور برای مشتریان خود با متن دلخواه پیامک ارسال نمایید.

مثال: جناب آقای مجید صمدی پیش فاکتور شما به مبلغ 1/250/000 تومن صادر شد.

پیامک در زمان صدور فاکتور فروش

با استفاده از این امکان می توانید به صورت اتومات در زمان صدور فاکتور فروش برای مشتریان خود با متن دلخواه پیامک ارسال نمایید.

مثال: جناب آقای مجید صمدی فاکتور شما به شماره 725 و مبلغ 1/250/000 تومن صادر شد.

پیامک در زمان تسویه حساب

با استفاده از این امکان می توانید به صورت اتومات در زمان تسویه حساب مشتریان برای آن ها با متن دلخواه پیامک ارسال نمایید.

مثال: جناب آقای مجید صمدی با تشکر از تسویه حساب شما.
فروشگاه هوشمند

پیامک جهت یادآوری اقساط

با استفاده از این امکان می توانید به صورت اتومات موعد سررسید اقساط مشتریان خود را به آن ها اعلام نمایید.

مثال: جناب آقای مجید صمدی موعد قسط شماره 8 شما فرارسید است، لطفا نسبت به تسویه آن اقدام نمایید.
فروشگاه هوشمند

پیامک جهت یادآوری تسویه فاکتورها

با استفاده از این امکان می توانید به صورت اتومات موعد سررسید تسویه فاکتورهای مشتریان خود را به آن ها اعلام نمایید.

مثال: جناب آقای مجید صمدی موعد تسویه فاکتور شما به شماره 187 فرارسیده است، لطفا نسبت تسویه آن اقدام نمایید.
فروشگاه هوشمند

پیامک جهت یادآوری سررسید چک ها

با استفاده از این امکان می توانید به صورت اتومات موعد سررسید چک های مشتریان خود را به آن ها اعلام نمایید.

مثال: جناب آقای مجید صمدی موعد سررسید چک شماره 897154 فرا رسیده است.
فروشگاه هوشمند

رهگیری پیامکی

این امکان بیشتر مناسب مشاغل خدماتی است که برای مشتریان خود کدرهگیری ثبت و اختصاص میدهند، توسط این امکان مشتری می تواند در هر زمان و مکان با استفاده از پیامک در جریان آخرین وضعیت کد رهکیری خود قرار بگیرد و پس از آماده شدن خدمات نیز به صورت اتومات پیامک با متن دلخواه برای مشتری ارسال میشود.

مثال: مشتری گرامی دستگاه شما با کد پیگیری 7515 آماده تحویل می باشد، لطفا جهت دریافت مراجعه نمایید.
خدمات فنی اسنوا

قیمت سامانه + پیامک رسان سیبا
-
1 میلیون و 280 هزار تومان
1 میلیون و 380 هزار تومان
1 میلیون و 680 هزار تومان