• همراه ما باشید :

مرکز دانلود

نرم افزار SibaDesk - جهت اتصال از راه دور (توصیه شده)
SibaDesk نرم افزاری کاربردی جهت اتصال به کامپیوتر مشتریان برای ارائه خدمات پشتیبانی از راه دور می باشد، این نرم افزار با توجه به مشکلات و کندی سرورهای سایر نرم افزارهای پشتیبانی از راه دور توسط گروه نرم افزاری سیبا تهیه و بومی سازی شده است. نرم افزار SibaDesk بسیار کم حجم می باشد. همچنین برای برقراری ارتباط با سیستم موردنظر به هیچ نوع تنظیم و پیکربندی خاصی نیاز ندارد.

نرم افزار AnyDesk - جهت اتصال از راه دور
AnyDesk نرم افزاری کاربردی است که به شما امکان کنترل کامپیوتر دیگر را از راه دور را می دهد. نرم افزار AnyDesk به کاربران کمک می کند تا جهت ارائه خدمات پشتیبانی به مشتریان، دوستان و آشنایان خود از راه دور و از طریق اینترنت به کامپیوتر آنها متصل شده و مشکلات نرم افزاری آنها را رفع نمایند. نرم افزار AnyDesk بسیار کم حجم بوده و نیازی به نصب ندارد، همچنین برای برقراری ارتباط با سیستم مورد نظر به هیچ نوع تنظیم و پیکربندی خاصی نیاز ندارد.

نرم افزار Supremo - جهت اتصال از راه دور
Supremo نرم افزاری کاربردی است که به شما امکان کنترل کامپیوتر دیگر را از راه دور را می دهد. نرم افزار Supremo به کاربران کمک می کند تا جهت ارائه خدمات پشتیبانی به مشتریان، دوستان و آشنایان خود از راه دور و از طریق اینترنت به کامپیوتر آنها متصل شده و مشکلات نرم افزاری آنها را رفع نمایند. نرم افزار Supremo بسیار کم حجم می باشد. همچنین برای برقراری ارتباط با سیستم مورد نظر به هیچ نوع تنظیم و پیکربندی خاصی نیاز ندارد.

نرم افزار UltraViewer - جهت اتصال از راه دور
UltraViewer نرم افزاری کاربردی است که به شما امکان کنترل کامپیوتر دیگر را از راه دور را می دهد. نرم افزار UltraViewer به کاربران کمک می کند تا جهت ارائه خدمات پشتیبانی به مشتریان، دوستان و آشنایان خود از راه دور و از طریق اینترنت به کامپیوتر آنها متصل شده و مشکلات نرم افزاری آنها را رفع نمایند. نرم افزار UltraViewer بسیار کم حجم می باشد. همچنین برای برقراری ارتباط با سیستم مورد نظر به هیچ نوع تنظیم و پیکربندی خاصی نیاز ندارد.

فونتهای مورد نیاز نرم افزار حسابداری سیبا
در صورتیکه در نمایش فونت های قسمت های مختلف برنامه حسابداری سیبا و یا فایل های چاپی آن در ویندوز شما مشکلی وجود دارد و یا به درستی نمایش داده نمیشود، می توانید برای اصلاح فونت ها از این پکیج فونت استفاده و آن را نصب نمایید، همچنین این پکیج شامل تمامی فونت های فارسی استاندارد برای ویندوز می باشد.

نرم افزار Microsoft .Net Framework - پیش نیاز نصب و اجرای برنامه های دات نت
برای اجرای نرم افزارهایی که بر اساس تکنولوژی NET. برنامه نویسی شده اند حتما باید برنامه ی دات نت روی ویندوز شما نصب شده باشد، این برنامه به دو صورت 32 و 64 بیتی می باشد که بایستی بر اساس نوع ویندوز خود آن را نصب نمایید.

نرم افزار doPdf - جهت تبدیل فایل به pdf
doPDF نرم افزاری کاربردی است که شما با نصب آن به راحتی می توانید فایلهای مختلف از جمله فایل های چاپی حسابداری سیبا را با فرمت PDF ذخیره کنید. بعد از نصب این برنامه یک گزینه DoPDF در منوی Print اضافه خواهد شد که شما می توانید فایل مربوطه را با فرمت PDF ذخیره کنید. علاوه بر این یک Toolbar نیز به نرم افزار Microsoft Word اضافه خواهد شد که دارای دکمه ای به نام Save as PDF می باشد.

نرم افزار WinRar - جهت فشرده سازی فایل ها و استخراج فایل های فشرده
WinRAR یکی از بهترین نرم افزار های مدیریت فایل های فشرده می باشد، WinRAR می تواند فایل های ،RAR ،ZIP 7Z و ... را از حالت فشرده خارج کند. از مهمترین قابلیت های این نرم افزار می توان به قابلیت Self-Extract اشاره نمود که بوسیله آن شما می توانید فایل فشرده شده را به صورت یک فایل اجرایی با پسوند exe در آورید تا در کامپیوتر هایی که نرم افزار WinRAR نصب نیست نیز بتوانید آن ها را از حالت فشرده خارج کنید.

نرم افزار Abode Reader - جهت مشاهده فایل های pdf در کامپیوتر
Adobe Acrobat Reader یکی از بهترین نرم افزاهای مشاهده و چاپ فایل های پی دی اف می باشد، زمانیکه فایلی را به صورت پی دی اف می سازید، می توانید از این نرم افزار برای مشاهده ی آن استفاده نمایید.
از ویژگی های Adobe Acrobat می توان به امکان مدیریت فایلهای PDF ساخته شده، امکان سرچ کردن فایلهای PDF، توانایی Zoom کردن بر روی تصاویر و Document های فایلها، سرعت بالا در خواندن و اجرا کردن و پشتیبانی از تمام فونتهای فارسی و انگلیسی اشاره کرد.

نرم افزار Service Installer - جهت ایجاد ارتباط قفل سخت افزاری در شبکه
در صورتیکه قصد استفاده از قفل سخت افزاری حسابداری سیبا به صورت شبکه را دارید، بایستی این برنامه را بر روی سیستم سرور (که قفل سخت افزاری به آن متصل است) نصب نمایید.

درایور کالرآیدی سیبا - جهت نصب درایور سخت افزار کالرآیدی
برای استفاده از سخت افزار کالرآیدی و ارتباط آن با کامپیوتر بایستی ابتدا درایور آن را بر روی کامپیوتر خود نصب نمایید، در صورتیکه به سی دی کالرآیدی دسترسی ندارید می توانید از این فایل استفاده کنید.

نرم افزار SqlDbx - جهت مدیریت بانک اطلاعاتی و ویرایش دستورات اس کیو ال
SqlDbx یک نرم افزار قدرتمند و در عین حال ساده جهت مدیریت بانک های اطلاعاتی اس کیو ال می باشد، همچنین با استفاده از این ادیتور می توانید دستورات sql شامل ایجاد، ویرایش و حذف را به راحتی مدیریت نمایید.
تذکر: در صورتیکه با اصول بانک اطلاعاتی و دستورات آن آشنایی ندارید از استفاده این برنامه و تغییرات در بانک اطلاعاتی اجتناب نمایید.

نرم افزار SqlServer 2008 - جهت نصب نرم افزار SqlServer ۲۰۰۸
Microsoft SQL Server محصولی از شرکت معروف مایکروسافت می باشد که برای مدیریت بانک اطلاعاتی در نرم افزار حسابداری سیبا مورد استفاده قرار می گیرد. در این نرم افزار ابزارهای کاربردی و مختلفی به منظور ایجاد و مدیریت پایگاه داده ها و بانک های اطلاعاتی وجود دارد. علاوه بر این یکی از ویژگی های مهم این برنامه امنیت بسیار بالای آن می باشد که سبب شده تا کاربران با خیال راحت از آن برای محافظت از اطلاعات خود استفاده نمایند.
یکی از مزایای این نسخه سرعت و عملکرد بهتر نسبت به نسخه 2000 می باشد.

نرم افزار SqlServer 2000 - جهت نصب نرم افزار SqlServer ۲۰۰۰
Microsoft SQL Server محصولی از شرکت معروف مایکروسافت می باشد که برای مدیریت بانک اطلاعاتی در نرم افزار حسابداری سیبا مورد استفاده قرار می گیرد. در این نرم افزار ابزارهای کاربردی و مختلفی به منظور ایجاد و مدیریت پایگاه داده ها و بانک های اطلاعاتی وجود دارد. علاوه بر این یکی از ویژگی های مهم این برنامه امنیت بسیار بالای آن می باشد که سبب شده تا کاربران با خیال راحت از آن برای محافظت از اطلاعات خود استفاده نمایند.
از این نسخه صرفا جهت ویندوز ایکس پی و یا ویندوزهایی که امکان نصب نسخه های جدیدتر را ندارند استفاده شود.

نرم افزار FontExprert - جهت مدیریت فونت های ویندوز
نرم افزار FontExprert یک ابزار قدرتمند و در عین حال ساده برای مدیریت فونت های ویندوز (نصب شده و نصب نشده) در اختیار شما قرار میدهد. FontExpert لیست تمامی فونت های موجود بر روی کامپیوتر شما را به همراه پیش نمایش آن ها نمایش می دهد و به راحتی میتوانید فونت های موجود را حذف، نصب و یا غیر فعال نمایید. این ابزار برای زمان هایی که فونت ها بر روی کامپیوتر شما به درستی نصب نشده اند و یا نیاز به حذف کامل و نصب مجدد فونتی را دارید بسیار کاربردی می باشد. همچنین این نرم افزار نیاز به نصب ندارد.

نرم افزار Internet Download Manager - جهت دانلود فایل ها با سرعت بالاتر
Internet Download Manager یا همان IDM یکی از بهترین نرم‌ افزارهای مدیریت دانلود فایل می باشد، همچنین IDM با برنامه‌های اینترنت اکسپلورر، اپرا، موزیلا فایرفاکس و گوگل کروم کار می‌کند. با این نرم افزار میتوانید سرعت دانلود را افزایش دهد.
از ویژگی های نرم افزار Internet Download Manager می توان به ظاهری ساده، پشتیبانی از اکثر مرورگرهای محبوب، نصب آسان، قابلیت ادامه یافتن دانلود بعد از قطع اتصال از اینترنت، زمانبدنی دانلود ها و ... اشاره کرد.

نرم افزار Perfect Uninstaller - جهت پاک کردن نرم افزارهای نصب شده
Perfect Uninstaller نرم افزاری قدرتمند جهت پاک نمودن کلیه نرم افزارهای نصب شده بر روی ویندوز می باشد که براحتی قادر به پاک کردن نرم افزار و ردپای نرم افزار از قسمت های مختلف ویندوز می باشد. این نرم افزار علاوه بر پاک کردن هر نوع برنامه ای از روی سیستم بر خلاف برنامه Add/Remove Program ویندوز ، رجیستری را نیز کاملا پاک کرده و سیستم شما را از error های رجسیتری دور نگه می دارد. این نرم افزار می تواند فایل های رجیستری ویندوز که همان قلب ویندوز محسوب می شود را پاک کرده و به سرعت سیستم شما کمک کند.