ثبت نرم افزار
  امروز  چهار شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۷
تماس با ما حمایت مالی مرکز دانلود دریافت نسخه آزمایشی نمایندگی ها سفارش آنلاین معرفی نرم افزار صفحه اصلی
پشتیبانی مشتریان
دریافت آپدیت نرم افزار
پرسش های متداول
 
   
 
خدمات پس از فروش
گروه نرم افزاری سیبا در راستای جلب رضایت مشتریان گرامی اقدام به ارائه خدمات پس از فروش نرم افزار حسابداری سیبا در قالب خدمات ذیل نموده است :

خدمات پشتیبانی رایگان :
پشتيباني تلفني : مشتريان از طريق ارتباط تلفني با كارشناسان اين شرکت ، راهنمايي مي شوند. كه اين راهنمايي شامل راهنمايي تلفني نصب برنامه، راهنمايي حل مشكلات نرم افزار ، دريافت کد فعال سازی و ... مي باشد .
پشتيباني از طريق وب سايت : پاسخ به سؤالات و مشکلات احتمالی ، دانلود فايلهاي مرتبط و دريافت راهنماي تخصصي برخي از خدماتي است كه در وب سايت نرم افزار به آدرس www.sibaclub.com ارائه مي گردد.
حل مشكلات احتمالي نرم افزار : در صورتیکه به هر دلیلی مشکلی در اجرای قسمت های مختلف نرم افزار وجود داشته باشد، شرکت موظف است در کوتاهترین زمان نسبت به رفع مشکل موجود اقدام و آن را در اختیار مشتری قرار دهد.
آپدیت نرم افزار : نرم افزار حسابداری سیبا همواره منطبق با آخرین تكنولوژيهاي توليد نرم افزار و بر اساس نیازها و خواسته های مشتريان در حال تغيير و بهبود می باشد. مشتركين مشمول پشتيباني مي توانند آپدیت های نسخه خود را كه داراي امكانات بیشتر و بهتري نسبت به نسخه هاي قبل مي باشد به صورت رایگان دریافت نمایند.

خدمات تکمیلی (شامل هزینه) :
نصب و راه اندازي نرم افزار : این سرویس شامل نصب کامل نرم افزار بر روی سیستم مورد نظر مشتری و همچنین انجام تنظیمات اولیه نرم افزار می باشد.
آموزش نرم افزار : آموزش قسمت های مختلف نرم افزار حسابداری و نحوه استفاده از آن ها به صورت جلسه اي و يا دوره اي براي يك يا چند كاربر در محل مشترك و يا شركتهاي خدمات دهنده
اعزام حسابدار : معرفي حسابدار بصورت تمام وقت و يا پاره وقت در استخدام مشترك و يا در استخدام شركت هاي ارائه دهنده خدمات تكميلي و در خدمت مشترك، بررسي و حسابرسي حسابها بصورت ماهانه و يا هفتگي توسط كارشناسان مجرب
انجام امور حسابداري موردي : ارائه خدمات خاص در زمان نياز مشتركين از قبيل انبار گرداني در پايان سال مالي، بررسي صورتحساب بانكها و اختلاف حساب با ساير اشخاص و...
طراحي گزارشات : با توجه به نیاز برخی از مشتریان جهت اختصاصی نمودن فاکتور فروش، موجودی کالا، خروجی گزارشات مختلف نرم افزار و ... و همچنین نیاز به آشنایی با نرم افزار طراحی این فرم ها، این سرویس ارائه گردیده است.
نصب و راه اندازي شبكه : در صورتیکه مشتریان جهت رفع نیازهای داخلی شرکت خود توسط نرم افزار حسابداری سیبا نیاز به ارتباط کامپیوترها از طریق شبکه های محلی داشته باشند، می توانند از این سرویس استفاده نمایید.
خدمات كامپيوتري : این سرویس شامل ارتقای سيستمهاي قديمي به سيستم هاي جديد جهت افزايش سرعت كامپيوتر، رفع مشکلات ویندوز و یا تعويض ويندوز، نصب آنتی ویروس و ویروس یابی سیستم می باشد.
مكانيزه نمودن سيستمهاي فروش : اين سرويس جهت تهیه و آماده سازی سخت افزارهای مورد نیاز براي پایانه های فروشگاهی و انجام تنظيمات اولیه   نرم افزار و هماهنگ سازی آن با سخت افزاهای مورد استفاده نظیر بارکدخوان، پرینتر حرارتی و ... تعريف شده است.

لازم به ذکر است این خدمات به مشتریانی که دارای خدمات پشتیبانی و کارت ضمانت معتبر باشند ارائه می گردد.